top of page

SKYPE LEKCIE POSTPROCESU

OVLÁDAŠ TECHNIKY FOTENIA, NO S GRAFICKÝM PROGRAMOM SI ZATIAĽ NEROZUMIEŠ?
CHCEŠ SA NAUČIŤ NOVÉ TECHNIKY ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ, KTORÉ POSUNÚ TVOJU TVORBU O ÚROVEŇ VYŠŠIE?
ALEBO LEN CHCEŠ UŽITOČNÉ TIPY, ČO NA SVOJOM POSTPROCESE ZLEPŠIŤ?
POTOM SÚ SKYPE LEKCIE POSTPROCESU NIEČO PRE TEBA!
NEZÁLEŽÍ NA TOM ČI SI ZAČIATOČNÍK ALEBO POKROČILÝ FOTOGRAF
Snímka_obrazovky_2019-12-11_o_19.02.30.p

PREČO JE ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ DÔLEŽITÁ?

Ak chceme uvariť chutný obed, nestačí len nakúpiť kvalitné suroviny. Treba ich vedieť aj dobre spracovať. To isté platí v prípade fotografie krajiny. Je sice dôležité doniesť si z fotenia kvalitný materiál, no bez kvalitného spracovania stráca na hodnote. Preto je dobrý postproces neoddeliteľnou súčasťou krajinárskej fotografie. Existuje viacero techník, ktoré sa pri postprocese využívajú. Niektoré sú efektívne, iné zas menej. V priebehu rokov, ktoré som doteraz venoval fotografovaniu som sa naučil, ktoré techniky sú tie najefektívnejšie. Nestrácaj roky času pomalým učením sa na vlastných chybách. Veľmi rád ti pomôžem posunúť tvoju tvorbu o niekoľko úrovní vyššie vďaka kvalitnému postprocesu.
vestrahorn-before.jpg
RockyBat-35 copy.jpg

ČO SA NA LEKCII BUDE ROZOBERAŤ?

Lekcia bude prispôsobená tvojim súčasným znalostiam. Nemusíš sa preto báť, že tomu, čo budeme rozoberať nebudeš rozumieť. Venovať sa môžeme základom práce v programoch Adobe Lightroom a Photoshop, správnemu vyvolaniu RAW súborov, farebným profilom, skladaniu fotografií alebo pokročilejším technikám ako sú napríklad “luminance masky”, technika “dodge & burn”, vyváženie farieb podľa tzv. “teórie farieb” a podobne. Taktiež je možné zvoliť jednu z tvojich fotografií, ktorú následne spoločne upravíme od začiatku až po finálnu verziu pripravenú pre tlač a export pre web.

AKO SKYPE LEKCIE POSTPROCESU PREBIEHAJÚ?

Lekcie postprocesu prebiehajú formou internetového hovoru prostredníctvom aplikácie "Skype". Počas lekcie budeme mať vzájomne zapnuté "zdieľanie obrazovky", čo znamená, že budeš presne vidieť, čo robím. Lekcia môže prebiehať dvomi spôsobmi:
Možnosť 1
 
Pred lekciou si vyberieš 2 svoje najlepšie fotografie po postprocese, a zašleš mi ich náhľady mailom. Ja si tvoje fotografie starostlivo prezriem a na základe toho budem vedieť, ktoré techniky môžu tvoju tvorbu čo najviac skvalitniť. Tomu sa následne budeme počas lekcie venovať.
(Ideálna možnosť pre začínajúcich a stredne pokročilých fotografov/fotografky)
Možnosť 2
 
Sám/sama si určíš, ktorým technikám postprocesu sa budeme počas lekcie venovať. Možnosť zvoliť jednu z tvojich fotografií, ktorú následne spoločne upravíme od začiatku až po finálnu verziu pripravenú pre tlač a export pre web. (Takýto kompletný proces úpravy jednej fotografie trvá zvyčajne cca. 2 hodiny)
(Ideálna voľba pre pokročilejších fotografov/fotografky)
Durmitor-vybuch-svetla-BEFORE.jpg
Durmitor-vybuch-svetla.jpg

CENA SKYPE LEKCIE POSTPROCESU

 

39€ / hodina

V cene:

  • Lekcia postprocesu podľa Vašich individuálnych požiadaviek

  • Konštruktívne zhodnotenie portfólia a individuálne rady na zlepšenie

  • Video lekcie v HD so zvukom (aby ste sa mohli k novým informáciám kedykoľvek vrátiť)

AK SI ZAKÚPITE 2 HODINY LEKCIÍ, ZÍSKATE AKO BONUS 50% ZĽAVU NA TRETIU HODINU!

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.

bottom of page